Balíčky Clever Click

Regionální Balíčky :
Balíček MINI region
zajišťuje inzerci formou PPC systému na vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a kontextových serverech. Výhodou je omezení inzerce na daný region, čímž je dané nižší cena za proklik na stránky klienta. Klient si může zvolit svůj výběr slov, který doplníme o náš Vámi schválený výběr. Klientovi negarantujeme umístění (pořadí) výpisu na klíčová slova. Podle výsledků kampaně lze  zvyšovat či snižovat max. cenu za proklik a tím i řídit umístění inzerátu. Zároveň lze tím i ovlivňovat i denní počty prokliků na stránky a intenzitu kampaně. V balíčku MINI region vytipovat až 3 klíčová slova, která budou zobrazována (v průměru ) na 1. straně v jednotlivých systémech. Součástí služby je i měsíční elektronické zasílání statistik, popřípadě přístup do statistik vyčerpaných kreditů.
Balíček CLASSIC region:
- zajišťuje inzerci formou PPC systému na vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a kontextových serverech. Výhodou je omezení inzerce na daný region, čímž je dané nižší cena za proklik na stránky klienta. Klient si může zvolit svůj výběr slov, který doplníme o náš Vámi schválený výběr. Klientovi negarantujeme umístění (pořadí) výpisu na klíčová slova. Podle výsledků kampaně lze zvyšovat či snižovat max. cenu za proklik a tím i řídit umístění inzerátu. Zároveň lze tím i ovlivňovat i denní počty prokliků na stránky a intenzitu kampaně. V balíčku CLASSIC region vytipovat až 5 klíčových slov, která budou zobrazována (v průměru ) na 1. straně v jednotlivých systémech. Součástí služby je i měsíční elektronické zasílání statistik, popřípadě přístup do statistik vyčerpaných kreditů.
Balíček CLASSIC region+ :
- zajišťuje inzerci formou PPC systému na vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a kontextových serverech. Výhodou je omezení inzerce na daný region, čímž je dané nižší cena za proklik na stránky klienta. Klient si může zvolit svůj výběr slov, který doplníme o náš Vámi schválený výběr. Klientovi negarantujeme umístění (pořadí) výpisu na klíčová slova. Podle výsledků kampaně lze zvyšovat či snižovat max. cenu za proklik a tím i řídit umístění inzerátu. Zároveň lze tím i ovlivňovat i denní počty prokliků na stránky a intenzitu kampaně. V balíčku CLASSIC region+ vytipovat až 10 klíčových slov, která budou zobrazována (v průměru ) na 1. straně v jednotlivých systémech. Součástí služby je i měsíční elektronické zasílání statistik, popřípadě přístup do statistik vyčerpaných kreditů.
Balíček TOP region:

- zajišťuje inzerci formou PPC systému na vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a kontextových serverech. Výhodou je omezení inzerce na daný region, čímž je dané nižší cena za proklik na stránky klienta. Klient si může zvolit svůj výběr slov, který doplníme o náš Vámi schválený výběr. Klientovi negarantujeme umístění (pořadí) výpisu na klíčová slova. Podle výsledků kampaně lze zvyšovat či snižovat max. cenu za proklik a tím i řídit umístění inzerátu. Zároveň lze tím i ovlivňovat i denní počty prokliků na stránky a intenzitu kampaně. V balíčku TOP region vytipovat až 20 klíčových slov, která budou zobrazována (v průměru ) na 1. straně v jednotlivých systémech. Součástí služby je i měsíční elektronické zasílání statistik, popřípadě přístup do statistik vyčerpaných kreditů.
Balíček TOP region+ :
- zajišťuje inzerci formou PPC systému na vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a kontextových serverech. Výhodou je omezení inzerce na daný region, čímž je dané nižší cena za proklik na stránky klienta. Klient si může zvolit svůj výběr slov, který doplníme o náš Vámi schválený výběr. Klientovi negarantujeme umístění (pořadí) výpisu na klíčová slova. Podle výsledků kampaně lze zvyšovat či snižovat max. cenu za proklik a tím i řídit umístění inzerátu. Zároveň lze tím i ovlivňovat i denní počty prokliků na stránky a intenzitu kampaně. V balíčku TOP region+ vytipovat až 30 klíčových slov, která budou zobrazována (v průměru ) na 1. straně v jednotlivých systémech. Součástí služby je i měsíční elektronické zasílání statistik, popřípadě přístup do statistik vyčerpaných kreditů. Balíček CLASSIC ČR
zajišťuje inzerci formou PPC systému na vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a kontextových serverech. Výhodou balíčku je omezení inzerce v celém území ČR . Inzeráty zobrazené u našich partnerů zajišťují oslovení přes 95 % uživatelů internetu v ČR. Podle posledních údajů je to cca 5,8 mil uživatelů. (Zdroj Netmonitor.cz) Klientovi umožňujeme zvolit svůj výběr slov, který doplníme o náš klientem schválený výběr. Klientovi negarantujeme umístění (pořadí) výpisu na klíčová slova. Podle výsledků kampaně lze zvyšovat či snižovat max. cenu za proklik a tím i řídit umístění inzerátu. Zároveň lze ovlivňovat i denní počty prokliků  na stránky (intenzitu kampaně). V balíčku CLASSIC ČR lze vytipovat až 3 klíčová slova, která budou zobrazována (v průměru) na 1. straně v jednotlivých systémech. Součástí služby je i měsíční elektronické zasílání statistik, popřípadě přístup do statistik vyčerpaných kreditů. Rychlost vyčerpání kampaně je rozdílná s ohledem na konkurenčnost oboru, počet klíčových slov a počtu uživatelů, kteří daný obor(klíčová slova) na internetu vyhledávají.
 
Balíček CLASSSC ČR+
zajišťuje inzerci formou PPC systému na vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a kontextových serverech. Výhodou balíčku je omezení inzerce v celém území ČR . Inzeráty zobrazené u našich partnerů zajišťují oslovení přes 95 % uživatelů internetu v ČR. Podle posledních údajů je to cca 5,8 mil uživatelů. (Zdroj Netmonitor.cz) Klientovi umožňujeme zvolit svůj výběr slov, který doplníme o náš klientem schválený výběr. Klientovi negarantujeme umístění (pořadí) výpisu na klíčová slova. Podle výsledků kampaně lze zvyšovat či snižovat max. cenu za proklik a tím i řídit umístění inzerátu. Zároveň lze ovlivňovat i denní počty prokliků na stránky (intenzitu kampaně). V balíčku CLASSIC ČR+ lze vytipovat až 5 klíčových slov, která budou zobrazována (v průměru) na 1. straně v jednotlivých systémech. Součástí služby je i měsíční elektronické zasílání statistik, popřípadě přístup do statistik vyčerpaných kreditů. Rychlost vyčerpání kampaně je rozdílná s ohledem na konkurenčnost oboru, počet klíčových slov a počtu uživatelů, kteří daný obor (klíčová slova) na internetu vyhledávají.
Balíček TOP ČR
zajišťuje inzerci formou PPC systému na vyhledávačích Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a kontextových serverech. Výhodou balíčku je omezení inzerce v celém území ČR . Inzeráty zobrazené u našich partnerů zajišťují oslovení přes 95 % uživatelů internetu v ČR. Podle posledních údajů je to cca 5,8 mil uživatelů. (Zdroj Netmonitor.cz) Klientovi umožňujeme zvolit svůj výběr slov, který doplníme o náš klientem schválený výběr. Klientovi negarantujeme umístění (pořadí) výpisu na klíčová slova. Podle výsledků kampaně lze zvyšovat či snižovat max. cenu za proklik a tím i řídit umístění inzerátu. Zároveň lze ovlivňovat i denní počty prokliků na stránky (intenzitu kampaně). V balíčku TOP ČR lze vytipovat až 10 klíčových slov, která budou zobrazována (v průměru) na 1. straně v jednotlivých systémech. Součástí služby je i měsíční elektronické zasílání statistik, popřípadě přístup do statistik vyčerpaných kreditů. Rychlost vyčerpání kampaně je rozdílná s ohledem na konkurenčnost oboru, počet klíčových slov a počtu uživatelů, kteří daný obor(klíčová slova) na internetu vyhledávají.

 

Doporučujeme :


Chcete vědět kdy nejčastěji využívají Cleverclick naši klienti ?
Chcete individuální přístup ?
Chcete se dozvědět více o našich dalších produktech ?
Chcete, aby Vás osobně navštívil náš odborný konzultant ?
 
Obuv Scholl přímo z centrálního skladu Skvělé Svatby Český Krumlov . Kouzelná místa v Česku i na Slovensku.