Garance nejlepší ceny na trhu!

Jak toho docílíme? Ve chvíli, kdy využíváte pouze jeden PPC systém (např. Sklik), není šance se v ceně za klik dostat dramaticky na nižší cenu při zachování pozice a tím přísunu dostatečných prokliků. Ve chvíli, kdy přidáme ostatní PPC systémy, lze výslednou cenu CleverClicku zprůměrovat a tím se dostat na celkově nižší cenu za proklik.

PPC řešení pro firmy aneb v čem je služba CleverClick jedinečná?

  • Lze zadat kampaň s pokrytím 95% internetu najednou! Služba CleverClick sdružuje systémy PPC na nejdůležitějších internetových  vyhledávačích, jakými jsou Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a mnoho dalších kontextových serverů jako Idnes.cz, zlatestranky.cz a další.
  • Garantujeme nejlepší cenu za klik (konkrétního slova) na trhu! Jak toho docílíme? Ve chvíli, kdy využíváte pouze jeden PPC systém (např. Sklik), není šance se v ceně za klik dostat dramaticky na nižší cenu při zachování pozice a tím přísunu dostatečných prokliků. Ve chvíli, kdy přidáme ostatní PPC systémy, lze výslednou cenu CleverClicku zprůměrovat a tím se dostat na celkově nižší cenu za proklik.
  • Platíte pouze za uskutečněné přístupy na Vaše webové stránky. Ochrana proti zneužití „klikání“ je na bázi unikátní IP adresy, ze které je možné zaznamenat proklik pouze několikrát za 24hodin. Samotná garance tohoto je přímo v jednotlivých značkách Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz či Atlas.cz

Chcete vědět kdy nejčastěji využívají Cleverclick naši klienti ?
Chcete individuální přístup ?
Chcete se dozvědět více o našich dalších produktech ?
Chcete, aby Vás osobně navštívil náš odborný konzultant ?
 
Věříme, že si z nabídky produktů vyberete a stanete se naším dalším spokojeným klientem. 

Jan Kareis
obchodní ředitel

Google Certifikát

Google Qualified Proffesional - certifikát kvalitní správy PPC kampaní Naši optimalizátoři PPC kampaní získali od Google.com potvrzení o vysoké kvalitě spravovaných kampaní. Více na našem blogu.

certifik__t_google.JPGCITROËN BusinessCenter v Liberci. Bellevue hotel Český Krumlov má charakteristickou atmosféru. Zdravotní obuv Scholl - nejlepší vánoční dárek !!!