Cleverclick - představení produktu

CleverClick využívá pozic ve vyhledávání i v kontextu na portálech Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz, Idnes.cz, Atlas.cz a dalších významných  serverech v ČR.

CleverClick je internetový reklamní systém, který je určen malým, středním i velkým společnostem, kterým záleží na tom, kolik uživatelů (potenciálních klientů) navštěvuje jejich www stránky.

Klientům pravidelně zasíláme přesné statistiky a vyhodnocujeme efektivitu kampaně.

obecná specifikace systému PPC

Kdo využívá systém PPC?

Systém PPC (pay per click) využívá nejvíce inzerentů na světě a to především prostřednictvím celosvětového  vyhledávače Google. Na tomto nejdůležitějším vyhledávači je k dispozici právě a pouze tento nejefektivnější systém internetové inzerce.

Jaká je situace kolem PPC v ČR?

V České republice tento systém začala jako první provozovat akciová společnost ETARGET a to v květnu 2003. Až v průběhu roku 2006 PPC částečně používá Centrum pod jménem AdFox a Seznam v průběhu roku 2007 pod jménem Sklik.

Jaké má výhody systém PPC?

PPC systém (pay per click) má obecně výhodu proti standartním reklamním pozicím v ceně za službu, kdy nemusíte platit paušální poplatek za pevné zobrazení na portálech, ale investujete své peníze pouze do přímo zacílených a aktivních zákazníků, kteří navštíví Vaše webové stránky z těchto odkazů. A proto vždy víte proč, kdy a za co platíte. Což v podstatě znamená,  že inzerent za reklamu platí až ve chvíli, kdy zaúčinkovala!

Proč je PPC reklama tak oblíbená?

Jednoduše proto, že je vysoce cílená a neruší. To ocení jak zadavatel, který osloví cílovou skupinu na základě vymezení klíčových slov, tak návštěvník, kterému se zobrazí pouze inzeráty nabízející to, co právě hledá. Navíc lze přesně sledovat, kolik lidí na reklamu kliká a regulovat kampaň pomocí maximální ceny za klik a denního rozpočtu. Základním úkolem vyhledávačů je dodávat relevantní výsledky, proto cenově zvýhodňují dobře napsané a zacílené inzeráty.
Autojeřáby Praha včetně proškolené obsluhy. Aroma lampy v širokém výběru. Pantofle Scholl - správná volba nejen pro lékaře.