CleverClick - unikátní řešení

V čem je služba CleverClick jedinečná?

  • Lze zadat kampaň s pokytím 95% internetu najednou! Služba CleverClick sdružuje systémy PPC na nejdůležitějších internetových  vyhledávačích, jakými jsou Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz a Atlas.cz a mnoho dalších kontextových serverů jako Idnes.cz, zlatestranky.cz a další.
  • Garantujeme nejlepší cenu za klik (konkrétního slova) na trhu! Jak toho docílíme? Ve chvíli, kdy využíváte pouze jeden PPC systém (např. Sklik), není šance se v ceně za klik dostat dramaticky na nižší cenu při zachování pozice a tím přísunu dostatečných prokliků. Ve chvíli, kdy přidáme ostatní PPC systémy, lze výslednou cenu CleverClicku zprůměrovat a tím se dostat na celkově nižší cenu za proklik.
  • Za správu kampaní nemusíte nic platit! Oproti konkurenčním nabídkám na správu PPC kampaní popřípadě obchodních týmů samotných vyhledávačů. Platíte pouze za uskutečněné přístupy na Vaše webové stránky. Ochrana proti zneužití „klikání“ je na bázi unikátní IP adresy, ze které je možné zaznamenat proklik pouze 1x za 24hodin. Samotná garance tohoto je přímo v jednotlivých značkách Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz či Atlas.czDesignové květináče do interieru. Aroma lampy v širokém výběru. Pronájem tiskáren Liberec pro firmy